Partijos laikraštis

    Archyvai

ANTANAS TENYS APIE DALYVAVIMĄ RINKIMUOSE

  1. Kodėl nusprendėte siekti mero posto?

Mano pasirinkimą dalyvauti vyksiančiuose mero rinkimuose lėmė žmonių palaikymas – įvairiuose susitikimuose, gyventojų priėmimuose išgirsti padrąsinantys žodžiai ir raginimai toliau tęsti pradėtus darbus bei bendrapartiečių išreikštas pasitikėjimas. Į mero postą kandidatuoju gerai žinodamas savivaldybės problemas, galimybes, realią padėtį ir šio krašto išskirtinumą. Esu pasiryžęs ir toliau burti gyventojus dirbti rajono labui, tęsti darbus, įgyvendinti pradedamus, pradėtus ir kone baigtus, mažeikiškiams labai reikalingus, projektus ir spręsti aktualiausias problemas rajone.

  1. Jeigu tapsite meru, koks bus pirmasis Jūsų darbas? Ir kokį iš planuojamų darbų įvardintumėte svarbiausiu?

Aš manau, kad svarbiausia – darbų tęstinumas. Vieno kurio darbo išskirti negalėčiau. Rajone regiu būtinus darbus – tęsti daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų, gatvių, kelių ir žvyrkelių asfaltavimą, apšvietimo įrengimą tiek mieste, tiek kaimo vietovėse, vandentiekio, kanalizacijos įrengimą, švietimo įstaigų tinklo optimizavimą. Visad siekiau sudaryti šių darbų įgyvendinimo programas, rasti finansavimą ir šias programas vykdyti.

Susitikimų su gyventojais metu siekiu išgirsti ir spręsti jų problemas. Noriu, kad gyventojai pasijustų rajono šeimininkais – įvairūs projektai vykdomi pasitarus, atsiklausus ir įsiklausius į jų poreikius, iniciatyvas, išsakytas pastabas. Tačiau dažnai susiduriama su abejingumu, nenoru dalyvauti svarstymuose ar pateikti argumentuotų pasiūlymų.

O išties, ne tik mano, bet ir visų naujai išrinktų merų pirmasis darbas – komandos formavimas. Tai yra, suburti sąžiningus, kompetentingus žmones, išklausyti jų nuomonę ir suvienyti bei nukreipti bendram darbui. Tik subūręs veiksnią daugumą taryboje meras galės sėkmingai organizuoti visų institucijų darbą.

  1. Sėkmė priklauso nuo komandos. Esate partijos iškeltas kandidatas, su kuo Jūsų partija po rinkimų pasiruošusi eiti į koaliciją?

Tikiu ir neabejoju, kad į valdančiąją daugumą gali burtis visos partijos, kurios pasirengusios dirbti Mažeikių rajono žmonių labui. Ji turi būti  tvirta, kad visus ketverius metus vyktų konstruktyvus darbas, tad durys į ją atviros kiekvienam tarybos nariui. Formuojant valdančiąją daugumą, svarbiausia ne pasidalinti postus, o suderinti programines nuostatas, sukurti bendrą programą. Noriu dirbti su valdančiosios daugumos atstovais, kurių bendras tikslas – žmogaus socialinė ir ekonominė gerovė, žvelgti viena kryptimi ir matyti klestintį bei augantį rajoną. Svarbu dirbti vardan Mažeikių, o ne švaistyti energiją beprasmėms tarpusavio kovoms, žodžių karui viešojoje erdvėje ir niekinimui bei šmeižimui.

  1. Svarbus vaidmuo tenka ir Savivaldybės administracijai. Kokią pertvarką numatote jos veikloje? Gal galėtumėte įvardinti, kokį kandidatą Jūsų partija yra numačiusi į administracijos vadovo postą?

Partija nekalba apie postų dalybas ir administracijos direktoriaus kandidatūros tikrai nėra numačiusi. Tai, kas taps Savivaldybės administracijos vadovu, nulems rajono gyventojų pasirinkimas – kuria politine ar nepolitine jėga jie pasitikės labiausiai. Reikia kalbėti ne tik apie postus, bet ir apie žmonių, kurie galėtų dirbti, kvalifikaciją, kompetencijas. Po Savivaldybių tarybų rinkimų siūlysiu keisti savivaldybės administracijos struktūrą. Pokyčių reikia savivaldybės kontroliuojamų bendrovių, biudžetinių  ir viešųjų įstaigų valdyme, bendradarbiavime su verslu, gyvenamosios vietos bendruomenėmis.

  1. Ką iš pretendentų į merus laikote didžiausiu savo konkurentu?

Visus. Kiekvienas iš dalyvaujančių ir siekiančių mero posto yra stiprus konkurentas. Išskirti vieno tikrai negaliu. Džiaugiuosi tuo, kad yra asmenų, norinčių dirbti ir siekti žmonių palaikymo. Konkurencija leidžia įvertinti savo galimybes, pasiryžimą atstovauti kiekvienam mažeikiškiui ir dirbti jo vardu. Rinkėjai apspręs, kuris iš siekiančiųjų šio posto labiausiai vertas tapti meru.

Neatlygintina politinė reklama, parengta politinės kampanijos dalyvio.

LSDP Mažeikių skyrius


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius