Partijos laikraštis

    Archyvai

Bičiulės vadovaujama mokykla – saugiausia rajone

Birželio 1 d. Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos direktorei Rimai Širvinskienei Mažeikių policijos komisariato Prevencijos poskyrio viršininkas Arūnas Bubliauskas įteikė iškabą, liudijančią, kad Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinė mokykla pripažinta 2011/2012 mokslo metų saugiausia ugdymo įstaiga.

Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinėje mokykloje vykusiame šventiniame renginyje dalyvavo mokyklos bendruomenė, Židikų parapijos klebonas Egidijus Jurgelevičius, Mažeikių policijos komisariato Prevencijos poskyrio vyriausioji specialistė Irena Nacienė.

„Siekėme, siekėme ir pagaliau pasiekėme, – tokiais žodžiais mokyklos direktorė R. Širvinskienė, neslėpdama džiugesio, dėkojo už suteiktą naują ir įpareigojantį mokyklą pavadinimą. –Šioje mokykloje mokytis yra saugiausia ir tai pasiekta ne per vienerius mokslo metus. Tai nuoseklaus, kryptingo, tikslingo ir kruopštaus visos mokyklos pedagogų ir mokinių darbo rezultatas“.

Židikų parapijos klebonas E. Jurgelevičius visai mokyklos bendruomenei palinkėjo ir toliau gyventi saugiai, darniai, kaip vienoje didelėje šeimynoje.

Renkant konkurso „Saugiausia mokykla“ nugalėtoją, Telšių aps. VPK Mažeikių r. PK ir Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus sudaryta komisija vertino pagal 10 nustatytų kriterijų: kiek kurios mokyklos mokinių per pastaruosius mokslo metus padarė ar iš viso nepadarė administracinių teisės pažeidimų ir nusikalstamų veikų, ar dalyvauta organizuojamose prevencinėse priemonėse, projektuose, mokyklos mokinių pateiktos priežastys, dėl kurių, jų nuomone, mokykla yra saugiausia ir kita.

2010 m. Saugiausios mokyklos vardą buvo pelniusi Senamiesčio pagrindinė mokykla, 2011 m. – Gabijos gimnazija.


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius