Partijos laikraštis

    Archyvai

„Didžiausias dėmesys – kaimo žmogui ir jo problemoms“

Tarybos narys ir Kaimo reikalų ir gamtos apsaugos komiteto pirmininkas Viktoras Bugnevičius: „Didžiausias dėmesys – kaimo žmogui ir jo problemoms“

Viktoras Bugnevičius kaip vieną iš pagrindinių kadencijos darbų įvardijo tai, kad buvo įvykdyti rinkėjams duoti pažadai ir rinkiminė programa.

„Džiaugiamės, kad iš dugno pakilome į geriausių rajono savivaldybių Lietuvoje penketuką. Taip pat džiugu, kad pavyko rasti finansinių resursų sutvarkyti vaikų darželių ir mokyklų aplinkas“, – pasidžiaugė politikas.

  1. Bugnevičiaus pagrindinė veikla šioje kadencijoje buvo susijusi su kaimu, nes jis vadovauja Kaimo reikalų ir aplinkosaugos komitetui. Buvo sprendžiami kaimo gyventojams aktualūs klausimai.

„Komiteto iniciatyva gelbėjant žemdirbius nuo stichinių nelaimių, Mažeikių rajono savivaldybės taryba sumažino žemės mokesčius iki minimumo. Taip pat pavyko užtikrinti pagalbą ne vienam kaimo gyventojui, kuris kreipėsi į komitetą dėl iškilusių problemų“, – sakė V. Bugnevičius.

Aplinkosaugai skirtomis lėšomis buvo sustiprintas oro užterštumo monitoringas, ypač tose gyvenvietėse, kurios yra šalia naftos perdirbimo gamyklos.

„Be to, šią kadenciją pradėjome praktikuoti Kaimo reikalų ir gamtos apsaugos komiteto narių išvykas į seniūnijas. Vien praėjusiais metais aplankėme tris, kur vyko labai karštos diskusijos apie kaimo gyventojų problemas“, – kalbėjo V. Bugnevičius.

Žvelgiant į ateitį, V. Bugnevičius sakė esąs pasišventęs ir toliau dirbti bei kurti Mažeikių labui.

„Jei rinkėjai suteiks galimybę dirbti ir atstovauti Jiems Savivaldybės taryboje, darysiu viską, kad Mažeikiuose būtų jauku ir patogu gyventi“, – teigė V. Bugnevičius.

Jis sakė tikintis, kad mažeikiškiai bus aktyvūs ir ateis į pavasarį vyksiančius rinkimus.

„Rinkimai – tai pilietiškumo pamoka, į kurią einame gerai pasiruošę. Be to, per rinkimus visiems suteikiama teisė išreikšti savo poziciją. Tik rinkimuose renkamės krašto perspektyvą, ateities planus“, – įsitikinęs V. Bugnevičius.

O prasidėjusiais naujaisiais metais V. Bugnevičius mažeikiškiams, kurie, jo nuomone, yra labai gabūs ir praktiški žmonės, palinkėjo išlikti tokiais pat bei vienytis kūrybai ir prasmingiems darbams. Nepamiršti ir pasitikėjimo bei atsakomybės.

Neatlygintina politinė reklama, parengta politinės kampanijos dalyvio

LSDP Mažeikių skyrius


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius