Partijos laikraštis

    Archyvai

DISKUTUOTA DĖL VENTOS UPĖS SUTVARKYMO ARCHITEKTŪRINIŲ SPRENDINIŲ

Lapkričio 24 d., pirmadienį, Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyko 2014-2020 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis planuojamo įgyvendinti projekto „Ventos upės slėnio sutvarkymas, įrengiant rekreacinę ir aktyvaus poilsio zoną“ pristatymas.

Investicinio projekto architektūrinius sprendinius pristatė šio projekto rengėjai, UAB „Verslo projektavimo centras“ atstovai – dr. Mindaugas Samoška ir Šarūnas Raudonis.

Mažeikių rajono savivaldybės mero, LSDP Mažeikių skyriaus pirmininko Antano Tenio teigimu, su Vyriausybės vadovais buvo tartasi dėl tęstinių projektų, kurie integruotųsi, darniai jungtųsi su jau vykdomais projektais.

„Labai norime sutvarkyti mūsų gražuolės upės Ventos rekreacinę zoną. Dėkoju visiems, kuriems rūpi Mažeikiai, kurie susirinko į investicinio projekto pristatymą išsakyti savo nuomonę, siūlymus, pageidavimus. Mums svarbi Jūsų nuomonė, kad žinotume, kokius sprendinius galima palikti, o kokius – būtina pakeisti“, – sakė Savivaldybės meras A. Tenys.

Susirinkusieji daug diskutavo dėl pasiūlytų architektūrinių sprendinių. Pasak Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjos Daivos Štakonaitės, tokios diskusijos yra labai svarbios, nes siekiama, kad sutvarkytas Ventos upės slėnis džiugintų mažeikiškius ir miesto svečius.

LSDP Mažeikių skyriaus informacija


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius