Partijos laikraštis

    Archyvai

Įvyko pirmasis LSDP Mažeikių skyriaus naujos tarybos posėdis

2017 m. balandžio 11 d. įvyko LSDP Mažeikių skyriaus pirmasis naujai išrinktos tarybos posėdis. Prieš pradedant svarstyti darbotvarkės klausimus, buvusiam LSDP Mažeikių skyriaus pirmininkui A.Teniui buvo įteiktas raštas, liudijantis apie Garbės pirmininko vardo suteikimą (2017 m. kovo 23 d. LSDP Mažeikių skyriaus narių visuotinio ataskaitinio-rinkiminio susirinkimo sprendimu) už nuoširdų darbą, pozityvią lyderystę ir įteikta atminimo dovana.
Naujoji LSDP Mažeikių skyriaus taryba patvirtino skyriaus prezidiumą, kuris palyginus su buvusiu, iš 13 padidėjo iki 17 narių: (Vaidotas Balzeris, Antanas Tenys, Jonas Jurkus, Ingrida Braziulienė, Viktoras Prokopčukas, Bernardas Juškevičius, Laurynas Jonauskas, Rūta Matulaitienė, Dovydas Baublys, Irena Macijauskienė, Bronius Kryžius, Kornelijus Kryžius, Laima Nagienė, Vilueta Riaukienė, Kristina Šmitaitė, Deivydas Vyniautas, Ričardas Zoza).


Toliau aptarti LSDP pirmininkų rinkimų I turo rezultatai, rinkėjų aktyvumas Lietuvoje ir Mažeikiuose. Viso rinkėjų Lietuvoje sulaukta 47,73 proc., Mažeikiuose 49,52 proc. Skyriaus bičiuliai buvo kviečiami aktyviau sudalyvauti II ture ir ateiti balandžio 20-22 d. balsuoti už vieną iš dviejų likusių kandidatų į LSDP pirmininkus: Gintautą Palucką ar Mindaugą Sinkevičių.
Taip pat taryba patvirtino 2017 m. LSDP Mažeikių skyriaus darbo planą, aptarė delegatų skyrimo į LSDP XXXV suvažiavimą ir kitus einamuosius klausimus.

LSDP Mažeikių skyriaus informacija

 


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius