Partijos laikraštis

    Archyvai

LSDP frakcijos narės B.Vėsaitės pranešimas

LSDP frakcijos narės B.Vėsaitės pranešimas: sąskaitos už šildymą būtų mažesnės, jei laiku būtų išleisti įstatymo įgyvendinimo teisės aktai

2012 m. sausio 5 d.

„Energetikos ministerija nekontroliavo Šilumos ūkio įstatymo vykdymo ir laiku neišleido poįstatyminių aktų, tai leido „Vilniaus energijai“ pateikti vartotojams išpūstas sąskaitas už šildymą“, – sako Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos narė Birutė Vėsaitė.

Parlamentarė įsitikinusi, jog ir Prezidentė ir Seimas buvo teisūs, siūlydami šilumos punktus perduoti daugiabučių namų administratoriams, tačiau Energetikos ministerija ir jai vadovaujantis ministras Arvydas Sekmokas taip ir nesugebėjo sukontroliuoti, kokia tvarka bus perduota šiluminių punktų priežiūra.

„Vilniaus energija nerodė iniciatyvos perduodant šiluminius punktus daugiabučių administratoriams, o nuotolinio valdymo sistemas ji valdo iki šiol. Nors nuotolinio valdymo sistemos yra pažangios, tačiau jos turi būti įteisintos pagal metrologijos įstatymą, o šiuo metu yra neatitikimų. Tai leido „Vilniaus energijai“ vartotojams pateikti išpūstas sąskaitas. Taigi gyventojai kenčia dėl A.Sekmoko nesugebėjimo atlikti savo darbą“, – mano Seimo narė B.Vėsaitė.

Atstovė spaudai Evelina Butkutė-Lazdauskienė

 Tel. 2396327, 865048830


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius