Partijos laikraštis

    Archyvai

LSDP Mažeikių skyriaus pirmininkas, savivaldybės meras Antanas Tenys susitiko su profesinių sąjungų atstovais

Vasario 12 d., ketvirtadienį, LSDP Mažeikių skyriaus pirmininkas, savivaldybės meras Antanas Tenys ir mero patarėjas Algimantas Čepys dalyvavo Žemaitijos regiono Mažeikių rajono profesinių sąjungų centro ir Naftininkų profesinės sąjungos organizuotame seminare „Darbo kodekso pakeitimai. Profsąjungų veiklos stiprinimas“.

Lietuvos profesinių sąjungų centro pirmininkas Artūras Černiauskas profsąjungų atstovams… pasakojo apie darbo kodekso pakeitimus, profsąjungų vienybę ir strategijos kūrimą.
Savivaldybės meras A. Tenys pasidžiaugė, kad profesinės sąjungos rūpinasi darbuotojais, tarpininkauja tarp darbuotojų ir darbdavių, kas padeda rasti priimtiniausius sprendimus įvairiose situacijose.
Paklaustas apie Mažeikių rajono ateities perspektyvas, Savivaldybės meras A. Tenys papasakojo apie vykdomus ir numatomus vykdyti projektus, medienos klasterio atsiradimo galimybes Mažeikių mieste. Trumpai apibūdino Savivaldybės padėtį, atsakė į rūpimus klausimus.
Naftininkų profesinės sąjungos pirmininkė Virginija Vilimienė visų profsąjungiečių vardu dėkojo Savivaldybės merui ir kitiems vadovams už malonų bendradarbiavimą ir pagalbą.

 

LSDP Mažeikių skyriaus informacija


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius