Partijos laikraštis

    Archyvai

LSDP Mažeikių skyriaus pirmininko A. Tenio kreipimasis

Mieli Bičiuliai,

Finišo tiesiojoje – nauja, svarbi politinė kampanija – Seimo rinkimai. Tai kiekvienos partijos politinių ir organizacinių gebėjimų, populiarumo visuomenėje patikrinimas. Partijos tikslas – dauguma Seime, reali galimybė formuoti Vyriausybę, praktikoje įgyvendinti socialdemokratines idėjas ir nuostatas.

Norint tai pasiekti, VISIEMS PARTIJOS NARIAMS reikia veikti ryžtingai ir atkakliai, vieningai siekti bendro tikslo – laimėti rinkimus. Prisiminkime, kaip dirbome per Savivaldybių rinkimus. Prisiminkime, kad turėjome užduotį – kiek galima daugiau rinkėjų patraukti savo pusėn, įtikinti, kad mūsų partijos atstovai yra tinkamiausi dirbti Savivaldybės taryboje. Jau pusantrų metų mūsų pasitikėjimą pelnę Tarybos nariai sėkmingai sprendžia rajono problemas, įgyvendina mūsų rinkiminius pažadus ir rinkėjų priesakus.

Rinkiminė kampanija prasidėjo. Galbūt bus naudojamos juodosios technologijos siekiant sumenkinti mūsų bičiulius. Būkime atsparūs joms patys ir apie juodąsias rinkimines technologijas aiškinkime klaidinamiems žmonėms.

Būkime tvirti ir susitelkę, dirbkime bendram tikslui. Mes galime daug padaryti, kad Mažeikių rinkiminėje apygardoje Nr. 38 į Seimą būtų išrinkta Laima Nagienė, Skuodo–Mažeikių rinkiminėje apygardoje Nr.37 – Bronislovas Stasiulis ( 105) – mūsų bičiulis iš Skuodo. Jeigu aktyviai reitinguosime, tai mūsų kandidatai partijos sąraše – Laima Nagienė (Nr. 57), Rima Širvinskienė (Nr. 69), Jonas Jurkus (Nr.75) – realiai gali pretenduoti į vietas sąrašo trečiame dešimtuke.

Kviečiu Jus asmeniškai aktyviai prisidėti prie sėkmės šioje rinkiminėje kampanijoje. Siekime, kad giminės, draugai, kaimynai, bendradarbiai balsuotų už mūsų kandidatus.

Gal galėtumėte išplatinti kandidatų lankstinukus, pakabinti plakatus, rinkimų dieną padirbėti stebėtoju rinkimų apylinkėje? Pasikalbėkite su partinės grupės nariais, kaip bendrai veikti ruošiantis rinkimams. Jūsų pasiūlymai visuomet laukiami partijos būstinėje, Laisvės g.39, el.paštu lsdpmazeikiai@gmail.com ir telefonu 35241

 

LSDP Mažeikių skyriaus pirmininkas A. Tenys

 


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius