Partijos laikraštis

    Archyvai

MAŽEIKIŠKIAMS PRISTATYTAS FILMAS APIE PREZIDENTĄ A. M. BRAZAUSKĄ

Vasario 19 d. Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centre gausiai susirinkusiems mažeikiškiams buvo pristatytas Editos Mildažytės sukurtas dokumentinis filmas  apie Prezidentą Algirdą Mykolą Brazauską „Post Scriptum. Pamiršti sakiniai“.

Filmas sukurtas 2013 m. minint pirmųjų tiesioginių prezidento rinkimų 20 metų sukaktį, kuriuose Lietuvos prezidentu buvo išrinktas A. M. Brazauskas.

„Kai netenkame žmogaus, kiekvienas jo pasakytas sakinys, kiekviena ištarta frazė įgauna visiškai kitą atspalvį. Ir netgi buitiškai nuskambėję žodžiai dabar jau gali būti suprasti kaip filosofiniai. Ypač kai kalbame apie žmones, su kuriais mums teko gyventi tuo pačiu metu. Algirdas Mykolas Brazauskas – pirmasis Lietuvos Prezidentas, išrinktas visuotiniu balsavimu, tai yra visų Lietuvos žmonių, – yra minėjusi filmo autorė E. Mildažytė. – Verta įsiklausyti į žodžius, kurie leidžia pažinti žmogų ir jo moralines nuostatas“.

„Post Scriptum. Pamiršti sakiniai“ – tai pusės valandos trukmės dokumentinis filmas, kuriame skamba Prezidento mintys apie politiko ir vadovo atsakomybę bei padorumą, žurnalistiką ir religiją, bėdas, atmintį, inteligenciją, pavaldinius ir save.

Po filmo peržiūros įspūdžiais bei prisiminimais apie Prezidentą dalijosi Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojas Algirdas Sysas, Mažeikių rajono savivaldybės meras, LSDP Mažeikių skyriaus pirmininkas Antanas Tenys, LSDP Mažeikių skyriaus garbės pirmininkas Jonas Jurkus, Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius, Ministro Pirmininko patarėjas Justas Pankauskas, kiti filmo peržiūros dalyviai.

Akimirkos iš renginio:

 

LSDP Mažeikių skyriaus informacija


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius