Partijos laikraštis

    Archyvai

Mažeikių socialdemokratų išvyka į Druskininkus

2013 m rugsėjo 21 d. LSDP Mažeikių skyriaus nariams buvo suorganizuota kelionė į vieną seniausių ir gilias tradicijas turinčių kurortų -Druskininkus. Ekskursija vyko pagal patvirtintą Mažeikių socialdemokratų partijos darbo planą.

Druskininkuose išvykos dalyvius pasitiko LSDP Druskininkų skyriaus bičiuliai Irma Kieliūtė ir Aivaras Kadziauskas, kurie pristatė Druskininkų rajono aktualijas, supažindino su rajone vykdomais projektais ir jų finansavimu, papasakojo apie savo skyriaus veiklą, akcentuodami, kad pagrindinis dėmesys skiriamas ne narių kiekybei, bet kokybei. Bičiuliai savo kolegoms iš Žemaitijos pravedė trumpą ekskursiją po Druskininkų vandens parką ir Snow areną – vienintelį ištisus metus veikiantį žiemos pramogų kompleksą Baltijos šalyse. Kelionės dalyviai išbandė vandens pramogas, lankėsi unikaliose pirčių erdvėse.

Grįžtant namo mažeikiečiai užsuko į Grūto parką, kuriame galėjo apžiūrėti sovietinių laikų skulptūrų ekspoziciją, aplankyti muziejų, pabuvoti kavinėje, kurioje galima paragauti patiekalų su Dzūkijos gėrybėmis – grybais ir patiekalų iš netradicinio „senųjų laikų nostalgijos” meniu.

Mažeikių skyriaus pirmininko vardu dėkojame Druskininkų Merui, bičiuliams Irmai ir Aivarui už nuoširdų priėmimą Druskininkuose.

LSDP Mažeikių skyriaus informacija

 


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius