Partijos laikraštis

    Archyvai

MERAS A. TENYS: „PAGALIAU SALĘ TURIME. LAUKSIME MŪSŲ KREPŠININKŲ PERGALIŲ“

Krepšinio komanda Mažeikių „Mažeikiai“, kuri po 10 metų pertraukos sugrįžo į Lietuvos krepšinio lygą (toliau – LKL), pagaliau turės tinkamas sąlygas rungtyniauti namuose – rekonstruota „Ventos“ progimnazijos sporto salė. Tam tikslui iš Valstybės investicijų programos Vyriausybė skyrė 1,5 mln. litų.

Pasak Mažeikių rajono savivaldybės mero, Lietuvos socialdemokratų partijos Mažeikių skyriaus pirmininko Antano Tenio, buvo būtina tesėti mūsų krepšininkams, net du kartus iš eilės pelniusiems Nacionalinės krepšinio lygos aukso medalius, duotą pažadą, kad Mažeikiai turės sporto salę, atitinkančią LKL reikalavimus.

„Kai 2013 metų balandžio mėnesį Alytuje krepšinio komanda Mažeikių „Mažeikiai“ laimėjo rungtynes, ji turėjo galimybę pereiti į LKL. Tačiau mažeikiškiai nepateko į elitinę krepšinio lygą dėl apgailėtinos situacijos Mažeikiuose. Iš tikrųjų buvo gėda, kad Mažeikiai, pagal dydį septintas miestas Lietuvoje, neturėjo tinkamos sporto salės. Tada ir pradėjome ieškoti kelių ir būdų, kaip padėti Mažeikių sportininkams. Buvo svarstyti įvairūs variantai, ieškota kitų vietų, tačiau vis dėlto apsistota ties šia sale. Manau, kad čia ne tik krepšinis bus žaidžiamas – galės vykti ir kiti renginiai. Žinoma, tai yra mokyklos salė, tačiau gerai viską suorganizavus, visi norintys turėtų sutilpti, pasidalinti. Ir, savaime suprantama, lauksime mūsų krepšininkų pergalių“, – kalbėjo Savivaldybės meras.

Spalio 3 d. vyko linksma rekonstruotos sporto salės atidarymo šventė, kurią organizavo „Ventos“ progimnazija. Renginyje dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja, Sporto tarybos pirmininkė Sigutė Bernotienė, Savivaldybės tarybos nariai, socialdemokratai Darius Seilius ir Deivydas Vyniautas, Seimo narys Kęstutis Bartkevičius bei daug kitų svečių.

Sveikindama pirmųjų varžybų suremontuotoje salėje dalyvius – „Ventos“ progimnazijos moksleivius ir jų tėvus – Savivaldybės mero pavaduotoja S. Bernotienė pirmiausia dėkojo krepšinio komandai Mažeikių „Mažeikiai“, jos treneriams Aloyzui Rudžiui ir Vidmantui Berčiui už puikų Mažeikių vardo garsinimą bei savo iškovotomis pergalėmis duotą paskatą Savivaldybės vadovams ieškoti galimybių sutvarkyti Mažeikių sporto bazę.

„Nors salės remontas dar nėra visiškai baigtas, tačiau svarbiausia, kad žaisti jau galima. Labai norėtume, kad visos varžybos namuose jums būtų sėkmingos“, – linkėjo vicemerė, priminusi, kad jau įsibėgėjo procesas dėl Sporto ir pramogų centro statybos.

Seimo narys K. Bartkevičius džiaugėsi Savivaldybės mero A. Tenio, Tarybos, Savivaldybės administracijos puikiu komandiniu darbu siekiant sutvarkyti mūsų miesto sporto bazę.

„Įveiktas pirmasis laiptelis, laukia dar daug darbų. Manau, kad Mažeikių sportas klestės“, – vylėsi K. Bartkevičius.

Savivaldybės tarybos narys, socialdemokratas Darius Seilius priminė, kad šioje salėje užaugo ne vienas šalies bei įvairių tarptautinių varžybų nugalėtojas. Vienas iš jų – dabartinis Savivaldybės tarybos narys, socialdemokratas Deivydas Vyniautas, kuris yra keturiskart štokan karatė pasaulio čempionas, dukart – Europos vicečempionas, devyniskart – Lietuvos čempionas.

„Iš tikrųjų šita salė seniai nusipelnė atrodyti taip, kaip atrodo dabar, – įsitikinęs socialdemokratas D. Vyniautas. – Kai į varžybas, kuriose dalyvaudavau, atvažiuodavo sportininkai iš kitų šalių ir pamatydavo mūsų salę, persirengimo kambarius, jie pašiurpdavo. Buvo gėda. Dabar neabejoju, kad šioje salėje visi sportininkai jausis puikiai“

LSDP Mažeikių skyriaus informacija


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius