Partijos laikraštis

    Archyvai

Miestiečius džiugins nauji treniruokliai, poilsiui kvies dovanoti suoliukai

Nuo šiol mažeikiškiai Senamiesčio parke galės stiprinti ir lavinti savo kūną bei aktyviai leisti laisvalaikį – įrengti nauji lauko treniruokliai. Parke poilsiui kviečia ir du naujai pastatyti suoleliai. Juos miestui padovanojo – UAB „Elmaga“.

„Tai dar vienas geros valios ir gražios iniciatyvos pavyzdys mūsų mieste“, – dovana miestui džiaugėsi Mažeikių rajono savivaldybės meras, Lietuvos socialdemokratų partijos Mažeikių skyriaus pirmininkas Antanas Tenys.

„Techniniame projekte suoliukų šalia krepšinio aikštelės nebuvo numatyta, todėl nusprendėme kreiptis į gamintojus ir jie mielai sutiko padovanoti du suolelius ir šiukšliadėžę šalia jų“, – kalbėjo Savivaldybės administracijos Statybos ir remonto skyriaus vedėjas Arūnas Knystautas.

Ir tai ne pirma dovana miestui – praeitais metais, prieš didžiąsias šventes, ši bendrovė specialiai pagamino didžiulį Advento vainiko karkasą, kurį puošė miestiečiai.

Žmonių pamėgtose miesto poilsio vietose – Melioracijos g. parke Sodų g. trikampio skvere ir Pavenčiuose – jau nuo praėjusių metų traukia aktyvios laisvalaikio zonos, kur galima pasimankštinti.

Nuo šiol gyventojai galės aktyviai sportuoti ir Senamiesčio parke.

Kaip informavo Mažeikių seniūnijos vyriausiasis specialistas Vytautas Buivydas, Senamiesčio parke naujai pastatyti vienuolika, Melioratorių g. parke – šeši, Pavenčiuose – 5 lauko treniruokliai, skirti lavinti įvairias kūno dalis.

Lauko treniruokliams įrengti iš Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos buvo skirta  daugiau nei 96 tūkst. litų. Juos statė UAB „Sveikata Tau“. Iš viso trijose laisvalaikio ir poilsio zonose pastatyti 22 treniruokliai.

„Kartu su praėjusiais metais įrengtais treniruokliais mūsų mieste jau yra 44 antivandaliniai lauko treniruokliai“, – priminė V. Buivydas.

LSDP Mažeikių skyriaus informacija


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius