Partijos laikraštis

    Archyvai

PANIKOS SĖJĖJA

Nesiliauja „stebinusi“ Mažeikių mero pavaduotoja Lina Rimkienė. Kad išsaugoti Sodų pagrindinę mokyklą ir joje dirbančio TS-LKD partijos nario direktoriaus kėdę R.Volkovui, nederinusi nei su Mažeikių rajono savivaldybės administracija nei su švietimo įstaigų tinklo pertvarkos darbo grupe, paleido žinią Mažeikiuose – „Žiburėlio ir „Jagmino“ pradines mokyklas perkelti į Sodų pagrindinę mokyklą!
Rajone vyksta švietimo įstaigų tinklo pertvarkymo svarstymas, atsižvelgiant į mokyklų rezultatus bei mokinių skaičių mokyklose. Vyksta diskusija dėl Sodų pagrindinės mokyklos, nes joje vaikų skaičius yra mažiausias, lyginat su kitomis mokyklomis, o ir rezultatai nepateisina lūkesčių.
Kol svarstoma dėl Sodų pagrindinės mokyklos ateities, mero pavaduotoja L.Rimkienė sėja paniką tarp pradinėse mokyklose dirbančių vadovų ir mokytojų, nes apie tokias „reformas“ nieks neinformavo ir nederino. Neklausė nuomonės ir ten besimokančių vaikų tėvelių, kurie atsisako tokio nepasverto mero pavaduotojos pasiūlymo ir nenori leisti vaikų į Sodų pagrindinę mokyklą.


Klausimas – kas vyksta savivaldybėje? Ne jau administracija ir toliau toleruos tokius išsišokėliškus mero pavaduotojos „žygius“? Nepavadinsi kitaip – tai tik panikos sėjimas vardan asmeninių savo tikslų. Mes socialdemokratai griežtai pasisakome PRIEŠ tokias nepamatuotas „reformas“. Savivaldybės deklaruojamas šūkis – sėdame visi prie stalo ir diskutuojame, eina perniek…


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius