Partijos laikraštis

    Archyvai

Prisijungti kviečia socialdemokratinis jaunimas

Mažeikiuose labai aktyvus socialdemokratinis jaunimas, kurį sudaro Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (LSDJS) Mažeikių skyrius ir LSDP skyriaus Jaunimo grupė.

Mažeikių socialdemokratinis jaunimas yra bene aktyviausia jaunimo organizacija rajone, pati rengianti ir prisidedanti prie tokių renginių kaip „Mūsų širdelės Jums“, „Street workout“ (Gatvės atletika), „Darom“, Gatvės muzikos diena, „Nes myliu Mažeikius“ ir t.t. Dalyvauja sąskrydžiuose, mokymuose, išvykose į užsienį, visuomeninėse akcijose, susitikimuose su politikais, visuomenės veikėjais.

Jaunimas maloniai bendradarbiauja su visomis aktyviomis Mažeikių jaunimo (ir ne tik) organizacijomis, yra Mažeikių rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių visuomeninių organizacijų asociacijos „Apskritas Stalas“ bei Mažeikių rajono NVO asociacijos narys.

Jaunimo gretose yra mokyklų moksleivių prezidentų, mokyklų aktyvo narių, kitų organizacijų lyderių, bei tiesiog aktyvaus jaunimo.

Prie LSDJS Mažeikių skyriaus prisijungti galima nuo 14 metų, o vėliau sulaukus pilnametystės ir prie LSDP Mažeikių skyriaus Jaunimo grupės.

Rajono socialdemokratiniam jaunimui vadovauja Laurynas Jonauskas. Laurynas yra radijo stoties „Mažeikių aidas“ redaktorius, naujienų tinklalapio Mažeikiečiai.lt įkūrėjas. Beje vadovo brolis Linas Jonauskas yra LSDJS Mažeikių skyriaus įkūrėjas, ilgametis visos organizacijos vadovas.

Norintys prisijungti ar turintys klausimų turėtų rašyti į mazeikiu.jaunimieciai@gmail.com arba skambinti telefono numeriu 8 626 42694.


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius