Partijos laikraštis

    Archyvai

Rugsėjo 16-22 d. Mažeikiuose, kaip ir daugelyje Europos miestų, vyksta Europos judriosios savaitės – tradicinės Senojo žemyno miestų akcijos – renginiai.

Rugsėjo 22 d., antradienį, Mažeikių rajono savivaldybė organizuojama akciją ,,Atvyk į darbą pėsčiomis, dviračiu ar viešuoju transportu“

Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys nuoširdžiai kviečia Savivaldybės administracijos tarnautojus, Mažeikių įmonių, įstaigų darbuotojus, apskritai VISUS mūsų rajono gyventojus antradienį į darbą eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu, visuomeniniu transportu ar kita, aplinką tausojančia susisiekimo priemone bei, atvykus į darbą, smagiai nusifotografuoti. Nuotraukas siųsti el. paštu virginija.steponaviciene@mazeikiai.lt.

Visos Savivaldybei atsiųstos nuotraukos bus viešinamos interneto svetainėje www.mazeikiai.lt bei Mažeikių rajono savivaldybės Facebook paskyroje. Linksmiausių, originaliausių nuotraukų autoriai bus apdovanoti simboliniais prizais. Tokiu būdu įmonės, įstaigos, organizacijos turės galimybę ne tik prisidėti prie aplinką ir sveikatą tausojančių iniciatyvų, bet ir save šauniai reprezentuoti.

Kviečiame dalyvauti!

Mažeikių rajono savivaldybės informacija

 


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius