Partijos laikraštis

    Archyvai

Seimo LSDP frakcijos pranešimas

 

Socialdemokratai į frakcijos posėdį kviečia Energetikos ministrą

Šių metų kovo 27 d., 9 val. vyks Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos posėdis, į kurį pakviestas Energetikos ministras Arvydas Sekmokas. „Mums kelia nerimą stringantys energetikos projektai, visuomenėje kyla vis daugiau abejonių dėl būsimos atominės elektrinės statybos, nėra jokios aiškumo ir konkretumo, panašu, kad ruošiant strateginius projektus darbas yra tik imituojamas“, – sako Seimo LSDP frakcijos seniūnė Irena Šiaulienė.

Pasak Seimo ekonomikos komiteto narės Birutės Vėsaitės, ją nuvylė ministro A. Sekmoko  atsakymai komiteto nariams, nes realūs darbai visai neatitinka jo kalbų.  Parlamentarė teigia supratusi, kodėl šiuo metu Vyriausybėje kyla tiek skandalų. „Skandalais siekiama pridengti savo neveiklumą ir nekompetenciją. Tikimasi, kad jie užgoš didelių šildymo kainų problemą, šiandien tapusią didžiausiu galvos skausmu gyventojams“, – sako B.Vėsaitė.

Dalyvauti socialdemokratų frakcijos posėdyje pakviestas ir UAB „Visagino atominė elektrinė“ generalinis direktorius Rimantas Vaitkus.

Atstovė spaudai Auksė Kontrimienė

 Tel. 2396327, 865292009


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius