Partijos laikraštis

    Archyvai

Skyriaus struktūra

PIRMININKAS

Vaidotas Balzeris

Gimė 1979 m. balandžio 12 d. Mažeikių rajono Reivyčių kaime;

1997 m. baigė Mažeikių Senamiesčio vidurinę mokyklą;

2002 m. baigus Klaipėdos universiteto Humanitarinių mokslų fakultetą, suteiktas filologijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis;

2006 m. baigus Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinių mokslų fakultetą, suteiktas etnologijos magistro kvalifikacinis laipsnis;

2002 m. – UAB „Žemaitijos leidyba“ laikraščio „Būdas žemaičių“ stilistas;

2002-2003 m. – Viekšnių vidurinės mokyklos lietuvių kalbos mokytojas;

2004 m. – Kauno Petro Vileišio vidurinės mokyklos lietuvių kalbos ir etikos mokytojas;

2004 m. – UAB „Žemaitijos leidyba“ laikraščio „Būdas žemaičių“ stilistas;

2005-2014 m. Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro reklamos vadybininkas;

Nuo 2014 m. liepos mėn. Mažeikių muziejaus direktorius;

Nuo 2016 m. Lietuvos savivaldybių muziejų tarybos narys;

Nuo 2006 m. Lietuvos socialdemokratų partijos narys;

Nuo 2017 m. kovo 23 d. Lietuvos socialdemokratų partijos Mažeikių skyriaus pirmininkas.

 

GARBĖS PIRMININKAI

  1. Antanas Tenys- tenysantanas@gmail.com; meras@mazeikiai.lt;
  2. Jonas Jurkus-  jurkus@mst.lt;

PIRMININKO PAVADUOTOJAI

  1. Ingrida Braziulienė – ingrida.braziuliene@gmail.com;
  2. Viktoras Prokopčukas – prokopcukas@gmail.com;
  3. Laurynas Jonauskas – l.jonauskas@gmail.com;
  4. Bernardas Juškevičius – b.juskevicius@yahoo.com;

LSDP Mažeikių skyriaus prezidiumo nariai (eilė / varas, pavardė / e-paštas)

  1. Vaidotas Balzeris – vaidotas.balzeris@gmail.com;
  2. Antanas Tenys- tenysantanas@gmail.com; meras@mazeikiai.lt;
  3. Jonas Jurkus-  jurkus@mst.lt;
  4. Ingrida Braziulienė-  ingrida.braziuliene@gmail.com;
  5. Viktoras Prokopčukas- prokopcukas@gmail.com;
  6. Bernardas Juškevičius – b.juskevicius@yahoo.com;
  7. Laurynas  Jonauskas- l.jonauskas@gmail.com;
  8. Rūta Matulaitienė – rutamatulaitiene@gmail.com;
  9. Dovydas Baublys – dovydasbaublys208@gmail.com;
  10. Irena Macijauskienė-  macijauskiene.irena@gmail.com; irena.macijauskiene@mazeikiai.lt;
  11. Bronius Kryžius- broniusk@mazeikiai.lt;
  12. Kornelijus Kryžius- kornelijus.kryžius@mazeikiai.lt;
  13. Laima  Nagienė-  laima2005@gmail.com;
  14. Vilueta Riaukienė – viliueta@gmail.com;
  15. Kristina Šmitaitė-  ksmitaite@gmail.com;
  16. Deivydas  Vyniautas – deivydas.vyniautas@yahoo.com;
  17. Ričardas Zoza- zozaseda@gmail.com;

LSDP Mažeikių skyriaus tarybos nariai (eilė / vardas, pavardė / e-paštas)

  1. Vaidotas Balzeris – vaidotas.balzeris@gmail.com;
  2. Antanas Tenys- tenysantanas@gmail.com; meras@mazeikiai.lt;
  3. Jonas Jurkus-  jurkus@mst.lt;
  4. Ingrida Braziulienė-  ingrida.braziuliene@gmail.com;
  5. Viktoras Prokopčukas- prokopcukas@gmail.com;
  6. Bernardas Juškevičius – b.juskevicius@yahoo.com;
  7. Laurynas  Jonauskas- l.jonauskas@gmail.com;
  8. Rūta Matulaitienė – rutamatulaitiene@gmail.com;
  9. Dovydas Baublys – dovydasbaublys208@gmail.com;
  10. Irena Macijauskienė-  macijauskiene.irena@gmail.com; irena.macijauskiene@mazeikiai.lt;
  11. Bronius Kryžius- broniusk@mazeikiai.lt;
  12. Kornelijus Kryžius- kornelijus.kryžius@mazeikiai.lt;
  13. Laima  Nagienė-  laima2005@gmail.com;
  14. Vilueta Riaukienė – viliueta@gmail.com;
  15. Kristina Šmitaitė-  ksmitaite@gmail.com;
  16. Deivydas  Vyniautas – deivydas.vyniautas@yahoo.com;
  17. Ričardas Zoza- zozaseda@gmail.com;
  18. Audronė Vaitiekienė- a.vaitiekienė@mvandenys.lt;
  19. Jonė Liaudanskienė-  lsdpmazeikiai@gmail.lt;
  20. Tatjana Kinčinienė- tatjana.kinciniene@gmail.com;
  21. Darius  Seilius- darius.seilius@zapo.lt;
  22. Gintautas Šmaižys- gintautas.smaizys@gmail.com;
  23. Šarūnas  Armonas- sarunas.armonas@mazeikiai.lt;
  24. Algimantas  Auškalnis- algimantas.auskalnis@mazeikiai.lt;
  25. Viktoras Bugnevičius – viktoras@mst.lt;
  26. Jolanta Gintalienė – j.gintaliene@inbox.lt;
  27. Juozas  Kelmelis- juozas@mazeikiuap.lt;
  28. Dalia  Kesminienė- info@mst.lt;
  29. Petras Kekys – petras@kli.lt;
  30. Jolanta Kekytė – jolanta.kekyte@mazeikiai.lt;
  31. Alius  Kontrauskas- aliuskontrauskas@hotmail.com;
  32. Mindaugas Kulvinskis – mindaugas54@gmail.com;
  33. Vytautas Mažeikia- v.mazeikis@mvandenys.lt;
  34. Martynas Matkevičius- martynas@mst.lt;
  35. Raimundas Radavičius- mazeikiukulturoscentras@gmail.com;
  36. Jonas Repšys – jon.reps@gmail.com;
  37. Liuda Ruškienė – ruliuda@gmail.com;
  38. Saulius Matulaitis – sauliusma@gmail.com;
  39. Ramūnas Steponavičius – ramunas@mst.lt;
  40. Albinas Sujeta – albinassujeta@yahoo.lt;
  41. Audronė  Šimkuvienė- audrsim@gmail.com;
  42. Rima Širvinskienė- rima.sir@gmail.com;
  43. Judita Tekingunduz – judytakr@gmail.com;
  44. Marius Vilimas – mar.vilimas@gmail.com;
  45. Renata Vindašienė – renavorenata@gmail.com;
  46. Audrius Žilinskis – audrius.zilinskis@mazeikiai.lt;
  47. Asta Žukauskienė – zukauskieneasta@gmail.com;

 

Share on FacebookShare on Google+Email this to someonePrint this page