Partijos laikraštis

    Archyvai

Skyriaus struktūra

PIRMININKAS

Vaidotas Balzeris

 

GARBĖS PIRMININKAI

Jonas Jurkus – jurkus@mst.lt

Antanas Tenys – tenysantanas@gmail.com

 

PIRMININKO PAVADUOTOJAI

  1. Ingrida Braziulienė – ingrida.braziuliene@gmail.com;
  2. Viktoras Prokopčukas – prokopcukas@gmail.com;
  3. Laurynas Jonauskas – l.jonauskas@gmail.com;
  4. Bernardas Juškevičius – b.juskevicius@yahoo.com;

LSDP Mažeikių skyriaus prezidiumo nariai (eilė / varas, pavardė / e-paštas)

  1. Antanas Tenys – tenysantanas@gmail.com; meras@mazeikiai.lt;
  2. Jonas Jurkus – jurkus@mst.lt;
  3. Irena Macijauskienė – macijauskiene.irena@gmail.com; irena.macijauskiene@mazeikiai.lt;
  4. Viktoras Prokopčukas – prokopcukas@gmail.com;
  5. Deivydas  Vyniautas  – deivydas.vyniautas@yahoo.com;
  6. Audronė Vaitiekienė – a.vaitiekienė@mvandenys.lt;
  7. Laima  Nagienė   –  laima2005@gmail.com;
  8. Algirdas Grinkevičius – algirdas.grinkevicius@mazeikiai.lt;
  9. Algimantas Čepys – algimantas.cepys@mazeikiai.lt;
  10. Kristina Šmitaitė – ksmitaite@gmail.com;
  11. Bronius Kryžius – bronius.kryzius@mazeikiai.lt;
  12. Jonė Liaudanskienė – lsdpmazeikiai@gmail.lt;
  13.  Kornelijus  Kryžius –  kornelijus.kryzius@mazeikiai.lt;

LSDP Mažeikių skyriaus tarybos nariai (eilė / vardas, pavardė / e-paštas)

  1. Vaidotas Blzeris – vaidotas.balzeris@gmail.com;
  2. Antanas Tenys- tenysantanas@gmail.com; meras@mazeikiai.lt;
  3. Jonas Jurkus-  jurkus@mst.lt;
  4. Irena Macijauskienė-  macijauskiene.irena@gmail.com; irena.macijauskiene@mazeikiai.lt;
  5. Viktoras Prokopčukas- prokopcukas@gmail.com;
  6. Deivydas  Vyniautas – deivydas.vyniautas@yahoo.com;
  7. Audronė Vaitiekienė- a.vaitiekienė@mvandenys.lt;
  8. Laima  Nagienė-  laima2005@gmail.com;
  9. Kristina Šmitaitė-  ksmitaite@gmail.com;
  10. Bronius Kryžius- broniusk@mazeikiai.lt;
  11. Jonė Liaudanskienė-  lsdpmazeikiai@gmail.lt;
  12. Kornelijus Kryžius- kornelijus.kryžius@mazeikiai.lt;
  13. Tatjana Kinčinienė- tatjana.kinciniene@gmail.com;
  14. Ričardas Zoza- zozaseda@gmail.com;
  15. Darius  Seilius- darius.seilius@zapo.lt;
  16. Gintautas Šmaižys- gintautas.smaizys@gmail.com;
  17. Šarūnas  Armonas- sarunas.armonas@mazeikiai.lt;
  18. Algimantas  Auškalnis- algimantas.auskalnis@mazeikiai.lt;
  19. Dovydas Baublys – dovydasbaublys208@gmail.com;
  20. Ingrida Braziulienė-  ingrida.braziuliene@gmail.com;
  21. Viktoras Bugnevičius – viktoras@mst.lt;
  22. Jolanta Gintalienė – j.gintaliene@inbox.lt;
  23. Laurynas  Jonauskas- l.jonauskas@gmail.com;
  24. Bernardas Juškevičius – b.juskevicius@yahoo.com;
  25. Juozas  Kelmelis- juozas@mazeikiuap.lt;
  26. Dalia  Kesminienė- info@mst.lt;
  27. Petras Kekys – petras@kli.lt;
  28. Jolanta Kekytė – jolanta.kekyte@mazeikiai.lt;
  29. Alius  Kontrauskas- aliuskontrauskas@hotmail.com;
  30. Mindaugas Kulvinskis – mindaugas54@gmail.com;
  31. Vytautas Mažeikia- v.mazeikis@mvandenys.lt;
  32. Martynas Matkevičius- martynas@mst.lt;
  33. Raimundas Radavičius- mazeikiukulturoscentras@gmail.com;
  34. Jonas Repšys – jon.reps@gmail.com;
  35. Vilueta Riaukienė – viliueta@gmail.com;
  36. Liuda Ruškienė – ruliuda@gmail.com;
  37. Rūta Matulaitienė – rutamatulaitiene@gmail.com;
  38. Saulius Matulaitis – sauliusma@gmail.com;
  39. Ramūnas Steponavičius – ramunas@mst.lt;
  40. Albinas Sujeta – albinassujeta@yahoo.lt;
  41. Audronė  Šimkuvienė- audrsim@gmail.com;
  42. Rima Širvinskienė- rima.sir@gmail.com;
  43. Judita Tekingunduz – judytakr@gmail.com;
  44. Marius Vilimas – mar.vilimas@gmail.com;
  45. Renata Vindašienė – renavorenata@gmail.com;
  46. Audrius Žilinskis – audrius.zilinskis@mazeikiai.lt;
  47. Asta Žukauskienė – zukauskieneasta@gmail.com;

 

Share on FacebookShare on Google+Email this to someonePrint this page