Partijos laikraštis

    Archyvai

„Boulinge“ – šventė vaikams

Sekmadienį Mažeikiuose, pramogų centre „Boulingas“, prie žaidimo takų, šurmuliavo būrys vaikų, žaidžiančių boulingą, sėdinčių prie staliukų ir skanaujančių picą, saldumynus. Šventę sunkiau besiverčiančių šeimų vaikams dovanojo Lietuvos socialdemokratų partijos Mažeikių skyrius.

Smagiai praleido laiką

Iš Ruzgų, Kurmaičių, sodininkų bendrijos „Šaltinėlis“, Auksūdžio, Laižuvos ir Mažeikių susirinkę vaikai ir jaunuoliai smagiai leido laiką žaisdami boulingą visuose takuose, skaičiuodami taškus ir ragindami vienas kitą drąsiai ridenti rutulius. Kartu su jais buvo ir LSDP Mažeikių skyriaus pirmininkas Vaidotas Balzeris, jo pavaduotojai: Bernardas Juškevičius, Ingrida Braziulienė, Laurynas Jonauskas, atsakingoji sekretorė Viliuėta Riaukienė, Mažeikių politechnikos mokyklos mokytoja, kartu globojanti „Carito“ vaikus, Angelė Kontenienė, Bugenių vaikų dienos centro „Būk su manimi“ direktorė Jolita Butkienė, Dovydas Baublys su jaunimiečiais ir vaikučių tėveliai.
2 val. prabėgo labai greitai. Taikliausieji žaidėjai, surinkę daugiausia taškų, apdovanoti prizais – ateinančių metų simboliu – žaisliniu šuniuku. Renginio dalyviai atsisveikino iki kitų susitikimų, linkėdami vieni kitiems gražių švenčių.

Akcija – ne vienkartinė

V. Balzeris kartu su kitais partijos bičiuliais džiaugėsi pavykusia švente ir tikino, jog toks renginys bus ne vienkartinis, panašios akcijos bus rengiamos ir kitų švenčių proga: „Miestas pasipuošęs, Kalėdų eglė įžiebta, visur jau tvyro kalėdinė nuotaika, vyksta kalėdiniai renginiai, tačiau dalis vaikų neturi galimybės kažkaip įdomiau praleisti laiką, todėl LSDP Mažeikių skyrius nusprendė vykdyti tokią akciją, kuri nebūtų vienkartinė, vyktų Kalėdų, Velykų, Rugsėjo 1-osios, Vaikų gynimo dienos proga, kad vaikai galėtų įvairiau praleisti laiką. Pirmoji akcija buvo boulingas.“
Pasak renginio organizatorių, kitą kartą bus kitokia šventė ir dalyvaus vaikai iš kitų rajono vietų.

Džiaugėsi visi

Pasak B. Juškevičiaus, kilus idėjai surengti šventę vaikams, kreipėsi į bičiulius ir klausė, ką galėtų pakviesti: „Kaip matote, didžiulis būrys šaunių jaunuolių atėjo pažaisti boulingo. Vaikus atvežė tėveliai, kai kurie yra kartu su vaikais, kiti paliko savo atžalas ir atvažiuos jų pasiimti.“
V. Riaukienė tikino, jog, jeigu tėveliai nebūtų galėję atvežti vaikų, būtų buvę užsakyti autobusai ir vaikai bet kokiu atveju būtų galėję pasidžiaugti žaidimu, smagiai praleistu laisvu laiku.
I. Braziulienė papasakojo, jog iš Laižuvos seniūnijos atsirinko tris tvarkingas, atsakingas daugiavaikes šeimas, kurių pajamos mažos. Vaikus taip pat atvežė tėveliai.
„Renginiu džiaugiasi ne tik vaikai, bet ir kartu buvę tėveliai, matydami linksmus, spindinčiomis akimis savo vaikus, – sakė I. Braziulienė. – Džiaugiamės tokiu ypatingu metu galėdami suteikti džiaugsmo ir adventinio žavesio būtent tiems vaikams, kurių tėveliai negali sau to leisti.“
Partijos Mažeikių skyriaus pirmininkas, baigiantis šventei, dėkojo jos dalyviams ir visiems, padėjusiems organizuoti renginį, bei linkėjo gražių, smagių ir dosnių ateinančių didžiųjų metų švenčių.

LSDP Mažeikių skyriaus inf.


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius