Partijos laikraštis

    Archyvai

GREITAI Į PURVĖNUS GALIMA BUS VAŽIUOTI ASFALTUOTU KELIU

Kelias, vedantis į Purvėnus – vienintelę gana didelę gyvenvietę Mažeikių rajone, neturinčią susisiekimo asfaltu su rajono centru – jau greitai turėtų būti pradėtas asfaltuoti. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos pradėjo viešųjų pirkimų procedūras valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr.2704 Žiogaičiai-Purvėnai ruožo 0,60 – 4,81 km bituminės dangos įrengimui projektuoti, techninio darbo projekto vykdymui prižiūrėti ir darbams atlikti.

Pasak Mažeikių rajono savivaldybės mero, Lietuvos socialdemokratų partijos Mažeikių skyriaus pirmininko Antano Tenio, tai – labai džiugi žinia visiems: ir gyventojams, ir Savivaldybės vadovams.

„Apskritai keliai yra skaudi tema. Lūšė, Pikeliai, Dautarai, kelių kilometrų ruožas Plinkšiuose, kitos gyvenvietės… Turime skaudulių. Tačiau Purvėnai, kur gyvena apie du šimtus žmonių, o palei kelią – dar apie keturis šimtus, visiškai neturėjo susisiekimo asfaltu su rajono centru. Kiek anksčiau buvo išasfaltuotas žvyrkelis per Žiogaičių gyvenvietę, kur daugybę metų palei kelią gyvenantys žmonės dėl intensyvaus transporto eismo kvėpavo dulkėmis – ypač vasarą dulkių kamuoliai visiškai neišsisklaidydavo. Dabar ta problema yra išspręsta“, – sakė A. Tenys.

Ypač daug rūpinosi, kad valstybinės reikšmės kelias Žiogaičiai-Purvėnai būtų išasfaltuotas, Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narys, Ministro Pirmininko patarėjas susisiekimo klausimais, socialdemokratas Darius Jarmantavičius. Jis juokavo, kad privalėjęs tai daryti, nes meras A. Tenys „ramiai gyventi neleidęs“.

„Kalbant rimtai, būtina buvo padaryti viską, kad į šitą gyvenvietę vedantis kelias būtų sutvarkytas. Juk kasdienis važinėjimas blogos kokybės keliu kenkia žmonių fizinei ir psichinei sveikatai bei apskritai yra nesaugus. Džiaugiuosi, kad ši problema pagaliau bus išspręsta“, – kalbėjo D. Jarmantavičius.

.Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos direktoriaus pavaduotojas Egidijus Skrodenis akcentavo, kad Automobilių kelių direkcijai svarbi visų kelių infrastruktūra ir jai nemažą rūpestį kėlė kelio Žiogaičiai-Pikeliai būklė.

„Puiku, kai mūsų priimti sprendimai džiugina jus. Vadinasi, ir mes esame laimingi“, – sakė E. Skrodenis.


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius