Partijos laikraštis

    Archyvai

„Kvepia korupcija“?

2020 m. sausio 30 d. Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo svarstomas klausimas dėl dalies automobilių aikštelės nuomos Pavenčių gatvėje. Ji iki praėjusių metų spalio mėnesio pabaigos tarybos sprendimu buvo išnuomota bendrovei „Pajūrio kartingai“.
Aikštelė verslininkams buvo išnuomota keturiems mėnesiams už 191 Eur mėnesinį mokestį. Šiaulių apygardos prokuratūros viešojo intereso gynimo skyrius išsiaiškino, kad nuomos sutartis buvo sudaryta pažeidžiant teisės aktus. Buvo pareikalauta, kad Mažeikių rajono savivaldybės administracija pagal kompetenciją imtųsi priemonių ir nustatytus pažeidimus pašalintų. Tačiau to neprireikė, nes netrukus ši nuomos sutartis buvo nutraukta anksčiau laiko. Iki galo taip niekas ir neišsiaiškino, kodėl verslininkams iš pajūrio automobilių stovėjimo aikštelės mėnesinis nuomos mokestis buvo paskaičiuotas daug kartų mažesnis, nei turėjo būti.


Dabar į sausio 30-osios dienos tarybos posėdžio darbotvarkę vėl buvo įtrauktas sprendimo projektas, pagal kurį automobilių stovėjimo aikštelė vėl bus išnuomota, tik jau viešojo konkurso būdu. Nerimą kelia tai, kad dabar šioje automobilių stovėjimo aikštelėje vis dar tebėra apie 1000 automobilinių padangų, kurias buvo atsivežę ir paliko pasivažinėjimo kartingais paslaugas teikę verslininkai. Jos yra neprižiūrimos ir iki nelaimės yra tik vienas žingsnis. Negana to, už jų „sandėliavimą“ ne tik kad neimamas joks mokestis, bet ir peršasi išvada, kad viešojo nuomos konkurso laimėtojas jau yra žinomas. O tai „kvepia“ korupcija.


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius