Partijos laikraštis

    Archyvai

KVIEČIAME APŽIŪRĖTI MAKETUS IR STENDUS, PATEIKTUS MAŽEIKIŲ SPORTO IR PRAMOGŲ CENTRO ARCHITEKTŪRINĖS KONCEPCIJOS PROJEKTO KONKURSUI

Spalio 15-22 d. Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje (II a., Stoties g. 18) eksponuojami Mažeikių sporto ir pramogų centro architektūrinės koncepcijos projekto konkursui pateikti maketai ir stendai. Ekspoziciją galima apžiūrėti darbo dienomis nuo 13.00 val. iki 17.00 val.

Konkurso, kuriame dalyvauja septyni pretendentai, pagrindinis tikslas – išrinkti geriausią architektūrinę koncepciją, kurios pagrindu bus rengiami Mažeikių sporto ir pramogų centro (adresu, Sedos g. 55) techninis ir darbo projektai.

Spalio 22 d. vertinimo komisija vertins pateiktus projektus. Bus vertinama pastato ir teritorijos įrengimo architektūrinė išraiška, integracija į miesto urbanistinę struktūrą, funkcinis pateiktos užduoties išpildymas. Taip pat bus vertinami sprendiniai, nenumatyti užduotyje, bet mažinantys statinio eksploatacijos ir priežiūros kaštus, arba turintys kitokią teigiamą įtaką statinio išvaizdai, priežiūrai ir eksploatacijai.

Statinio struktūra turi atitikti daugiafunkciškumo idėją, t. y. patalpos turi būti pritaikytos kelioms funkcijoms, kad būtų galimas nepertraukiamas jų eksploatavimas. Pastate turi būti sudaryta galimybė vykti įvairiems ir įvairaus masto sporto ir kultūros renginiams, šventėms, treniruotėms. Patalpų išplanavimas turi būti funkcionalus, racionalus, pagrįstas ir ekonomiškas. Architektūra – šiuolaikiška, moderni, tinkamai integruota į miesto urbanistinę struktūrą. Atsižvelgiant į sklypo vietą (pietinis įvažiavimas), pastatas turi reprezentuoti Mažeikių miestą.

Kviečiame visus mažeikiškius apžiūrėti ekspoziciją.

LSDP Mažeikių skyriaus informacija


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius