Partijos laikraštis

    Archyvai

LSDP Kauno miesto skyriaus pareiškimas

Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno miesto skyrius pareiškia, kad skyriaus nariai niekada netoleravo ir ateityje netoleruos jokių įstatymų pažeidėjų, asmenų darančių bet kokio pobūdžio nusikaltimus. Partija aktyviai rėmė ir rems teisėsaugos institucijų darbą, kovojant su bet kokiu nusikalstamumu.
 
2012 m. sausio 16 d. Lietuvos Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai sulaikė Kauno skyriaus narį, miesto savivaldybės vicemerą Kęstutį Kriščiūną ir pareiškė jam įtarimus dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba. Panašūs kaltinimai pareikšti dar dviem skyriaus nariams.
 
Šiuo metu vyksta ikiteisminis tyrimas, todėl, kad jam nepakenktų ir nebūtų pažeista nekaltumo prezumpcija, LSDP Kauno miesto skyrius susilaiko nuo bet kokių įtariamųjų veiksmų viešo vertinimo ir komentavimo.
 
LSDP Kauno miesto skyriaus nariai tikisi, kad ikiteisminis tyrimas bus atliekamas profesionaliai, operatyviai ir objektyviai, laikantis įstatymų numatytos tvarkos, gerbiant žmogaus teises ir siekiant nustatyti objektyvią tiesą.
 
LSDP Kauno miesto skyrius


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius