Partijos laikraštis

    Archyvai

LSDP Mažeikių Moterų klubo moterys Rado Laiko Sau

2016 m gegužės 17 d prie LSDP moterų  vykdomo projekto ‪“Rask Laiko Sau“ prisijungė ir Mažeikių rajono bičiulės. Renginį organizavo LSDP Mažeikių skyriaus Moterų klubo pirmininkė Audronė Vaitekienė ir jos pavaduotoja Zita Jonauskienė, kuriame dalyvavo LSDP Mažeikių sk. pirmininko pavaduotoja, kandidatė į Seimo narius Irena Macijauskienė, Moterų klubo bičiulės ir kt.  Renginio metu bičiulės klausėsi lektorės Merkelio Račkausko gimnazijos mokytojos Sigridos Norvaišienės paskaitos „Moteris skubančiame pasaulyje“ ir lektorės Laimutės Vasiliauskienės „Kaip būti gražiai kasdieną“.

Teigiama, kad Dievas ar Gyvenimas moteriai skyrė būti amžinai ištikima vyro palydove, pagalbininke, guodėja ir laimėj ir nelaimėj, vaikų gimdytoja ir auklėtoja, namų prižiūrėtoja, meilės skleidėja ir, kad  tik jos nesenkanti meilė pajėgi palengvinti gyvenimą artimiesiems, likimo ar socialinių sąlygų nuskriaustiesiems. Tačiau anksčiau ar vėliau moteris susiduria su gyvenimo balanso problemomis: „nieko nespėju“, „neturiu laiko“, „reikia poilsio“, „nerandu laiko susitikti su draugais“ ir pan.  Tada supranti, kad tiesiog trūksta laiko SAU, kad per daug jo atiduodi kitiems. Lektorė Sigridos Norvaišienė kalbėjo apie būtinybę skirti laiko sau ir pavyzdžiu rėmėsi  Motinos Teresės – vienuolės, Dievo meilės misionierių kongregacijos įkūrėjos, Nobelio taikos premijos laureatės žodžiais: „Rask laiko galvoti – tai jėgos versmė, skirk laiko mąstymui, tai – stiprybės šaltinis, skirk laiko maldai, tai – didžiausia jėga žemėje, skirk laiko juokui, tai – sielos muzika, skirk laiko žaidimui, tai – amžinos jaunystės paslaptis, skirk laiko mylėti ir būti mylimam, tai – Dievo duota privilegija, skirk laiko skaitymui, tai – išminties fontanas, skirk laiko draugiškumui, tai – laimės kelias, skirk laiko darbui, tai – sėkmės kaina, skirk laiko gailestingumui,  tai – raktas į Dangų.“

VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centro Mažeikių padalinio lektorės Laimutė Vasiliauskienė mokė moteris kaip prižiūrėti plaukus, kad jie būtų sveiki ir žvilgantys, kaip kasdien greitai ir paprastai pasidaryti makiažą.  „Pažinusi save moteris netgi ir dirbdama sunkų, įtemptą darbą, galės išlikti savimi, džiaugtis gyvenimu, atskleisti savo gerąsias savybes, pasimokyti būti įvairiapusiškai graži“, – džiaugėsi renginiu Audronė Vaitiekienė.

„Emilio Zola žodžiais tariant „Moteris – tai ašis, apie kurią sukasi civilizacija“, todėl moterys turi būti labai lanksčios, norint suspėti su gyvenimo kaita, reikia stengtis  moteriai sudaryti kuo geresnes sąlygas  derinti motinystę ir profesinius įsipareigojimus, kad ji galėtų laisvai įsijungti į visuomeninį gyvenimą, noriu palinkėti moterims, kad jos visos  paklaustų savęs, ką galėčiau padaryti šiandien, kad jausčiausi dar laisvesnė“, – kalbėjo kandidatė į Seimo narius Irena Macijauskienė. Renginio dalyvės vaišinosi arbata, kava, pyragėliais, dalijosi nuomonėmis, savo patirtimi. 

                                                                                  LSDP Mažeikių skyriaus informacija

 


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius