Partijos laikraštis

    Archyvai

LSDP MAŽEIKIŲ SKYRIAUS PIRMININKAS, SAVIVALDYBĖS MERAS ANTANAS TENYS SU MINISTRU PIRMININKU APTARĖ MEDIENOS IR BALDŲ PRAMONĖS KLASTERIO STEIGIMO KLAUSIMUS

Vasario 10 d., antradienį, LSDP Mažeikių skyriaus pirmininkas, Savivaldybės meras Antanas Tenys lankėsi Vilniuje, kur jo prašymu susitiko su Lietuvos Respublikos Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi, Lietuvos Respublikos aplinkos viceministru Algirdu Genevičiumi,  Automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos vadovu Egidijumi Skrodeniu.

Mažeikių rajono savivaldybės vadovo susitikimo su Premjeru A. Butkevičiumi, kuriame taip pat dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narys, Ministro Pirmininko patarėjas Darius Jarmantavičius, tikslas – aptarti Mažeikiams dabar itin aktualius klausimus:  Mažeikių medienos ir baldų pramonės inovatyvių, ekologiškų technologijų įrangos gamybos klasterio steigimo bei Sporto ir pramogų centro statybos finansavimo klausimus.

Pasak LSDP Mažeikių skyriaus pirmininko, Savivaldybės mero A. Tenio, Vyriausybės vadovas puikiai žino visą informaciją, apie Vakarų medienos grupės ketinimus investuoti mūsų rajone apie 250 mln. eurų bei būtinus atlikti darbus siekiant, kad šie ketinimai taptų realybe. Premjeras patikino, kad Vyriausybė stengsis padėti, jog 14 įmonių, organizacijų apjungsiantis projektas būtų įgyvendintas Mažeikiuose. Pirmiausia Mažeikių rajono savivaldybė, padedant Vyriausybei, turės išspręsti tam tikslui reikalingo pramonės parko steigimo problemas: geležinkelio linijos ir dujotiekio atšakos statybos, elektros energijos tiekimo ir kt. Visa tai A. Tenys ir D. Jarmantavičius detaliai aptarė su Ministru Pirmininku A. Butkevičiumi.

Kalbėtasi ir apie kitais metais reikalingas lėšas Mažeikių sporto ir pramogų centro statybai vykdyti.

Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijoje Savivaldybės meras A. Tenys drauge su Lietuvos Respublikos Seimo nariu Kęstučiu Bartkevičiumi bei Mažeikių rajono savivaldybės tarybos nariu, UAB „Mažeikių vandenys“ direktoriaus pavaduotoju Vytautu Mažeikiu susitiko su viceministru A. Genevičiumi. Aptarti Mažeikių vandenvietės tvarkymo klausimai.

Su Automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos direktoriaus pavaduotoju, laikinai einančiu direktoriaus pareigas E. Skrodeniu tartasi dėl Automobilių kelių direkcijos atstovų vizito į Mažeikius, kad būtų galima vietoje aptarti šiais ir kitais metais mūsų rajone vykdysimus projektus. Sutarta, kad Mažeikiuose susitikimas įvyks vasario 18 d.

 

LSDP Mažeikių skyriaus informacija


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius