Partijos laikraštis

    Archyvai

Mažeikių rajoną kurkime kartu!

Iš visos širdies dėkoju kiekvienam Mažeikių rajono gyventojui, Savivaldos rinkimuose atidavusiam savo balsą už mane ir socialdemokratų komandą. Jūsų pasitikėjimas – įpareigojimas ir didelė atsakomybė mums, Mažeikių socialdemokratams.

Savo darbu Mažeikių rajonui jau ne kartą įrodėme, kad esame geriausias pasirinkimas gyventojams. Mūsų sprendimai ir darbai lėmė, kad šiandien renovuota Laisvės gatvė, renovuota ir sutvarkyta Mažeikių ligoninė, muziejus, biblioteka. Rajono gyventojai gali džiaugtis renovuotu Kultūros centru ir atnaujinta pagrindine sale.

Mūsų pastangos lėmė ir proveržį daugiabučių namų renovacijoje. Prisidėjome prie daugiau nei 40ies daugiabučių namų renovacijos, todėl šių namų gyventojai gali džiaugtis ne tik gražesniu estetiniu vaizdu, tačiau ir mažesnėmis sąskaitomis už šildymą.

Mažesnes šildymo kainas Mažeikių gyventojams lėmė ir mūsų milijoninės investicijos į miesto šilumos tinklus. Atnaujinta šilumos ir vandens tinklų infrastruktūra reiškia ne tik mažesnį avarijų skaičių, tačiau ir didesnę kokybę.

Daugiau patogumo jaučia ir mūsų rajono mokytojai bei mokiniai. Renovavome daug miesto ir rajono mokyklų, sutvarkėme Merkelio Račkausko, Gabijos, Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijų, Pavasario progimnazijos stadionus. Artimiausiu metu atnaujinimo darbai bus pradėti Ventos ir Kalnėnų progimnazijose. Prisidėjome ir prie Viekšnių bei Sedos senamiesčių sutvarkymo, Renavo dvaro atnaujinimo, pradėjome Ventos kraštovaizdžio tvarkymo darbus. Socialdemokratų valdymo laiku, Mažeikiai visada klestėjo ir buvo pavyzdys visiems aplinkiniams rajonams. To paneigti – neįmanoma.

Puikiai žinome, kad gera pradžia – tik pusė darbo, todėl šiandien labai svarbu nepamiršti  savo eilės dar laukiančių darbų. Mano ir komandos pagrindinis uždavinys – atgaivinti Mažeikių rajoną. Tą galėsime padaryti tik atsakingai ir kruopščiai dirbdami, o darbo, kaip žinia, netrūks.

Privalome pagaliau išspręsti daugiabučių namų kiemų ir privažiavimų į juos kapitalinio remonto problemą, atlikti automobilių stovėjimo aikštelių kiemuose paprastąjį ir kapitalinį remontus. Investuoti į atsinaujinančią energetiką ir saulės elektrinių generuojama pigesne elektros energija aprūpinti Mažeikių rajono savivaldybės valdomas 72 įstaigas bei užtikrinti, kad nebūtų mažinamas gatvių apšvietimas ir tokiu būdu būtų užtikrinamas rajono gyventojų saugumas. Investicijos į saulės elektrines sutaupys nemažai savivaldybės pinigų, už kuriuos galėsime atlikti dar daugiau rajonui naudingų darbų.

Turime gerinti ir gydymo paslaugų kokybę, sukurti aiškią gydytojus į Mažeikius dirbti atvykti motyvuojančią sistemą, investuoti į gydymo bazę bei inovacijas ir tokiu būdu užkirsti kelią galimam atskirų ligoninės skyrių uždarymui. Gydymo paslaugos Mažeikių rajono gyventojams turi būti ne tik kokybiškos, tačiau ir suteikiamos ne Šiaulių, Klaipėdos ar Telšių, o Mažeikių ligoninėje.

Be dėmesio negalime palikti mūsų rajono senjorų ir bendruomenių, prioritetas yra ir didesnis Mažeikių rajono kultūros įstaigų finansavimas. Privalome rasti resursų esamo kultūros įstaigų tinklo išlaikymui bei jo materialinės bazės gerinimui, remti kraštą garsinančius kolektyvus ir menininkus.

Dėmesio reikia ir visiems kitiems sektoriams. Reikia pripažinti, kad susikaupusių problemų rajone yra nemažai, jų turi ir gyventojai. Būtent jiems reikia greičiausiai pajusti pokyčius Mažeikių savivaldoje. Savivaldybė turi padėti gyventojams spręsti jų problemas, o ne vaikyti gyventojus iš vieno kabineto į kitą.

Nuolatiniai barniai ir konfliktai turi baigtis, o konsoliduota Mažeikių rajono taryba, savivaldybės administracija, pavaldžios savivaldybės įstaigos turi dirbti darniai ir iš vien. Kiekvienas rajono gyventojas, visuomeninės jaunimo, senjorų, kultūros ir kitos organizacijos, taip pat verslas, turi pajusti pokyčius ir prisidėti prie Mažeikių rajono pabudimo iš stagnacijos. To pasieksime tik būdami vieningi.

Matau aiškią rajono gaivinimo viziją, todėl kreipiuosi į kiekvieną rajono gyventoją ir kviečiu kovo 19 d., antrame savivaldybių rinkimų ture, balsuoti už mane mero rinkimuose. Gavusi jūsų įgaliojimus pasižadu atsakingai dirbti ir asmeniškai kontroliuoti svarbiausių sprendimų įgyvendinimą rajone. Galiausiai, didžiulis gyventojų palaikymas rodo tendenciją, kad jau po pusantrų metų Vyriausybės vairą perims socialdemokratai, o tai reiškia žymiai didesnį dėmesį rajonui, jei jam vadovaus merė socialdemokratė.

Esu drąsi ir ryžtinga, užsispyrusi ten, kur to reikia, reikli ir mėgstanti vykdymo kontrolę, bet tuo pačiu ir žmogiška, jautri bei atjaučianti. Esu absoliučiai nepakanti korupcijai, nepotizmui, mobingui ar kitoms negatyvioms apraiškoms. Gaila, kad jos dar pasitaiko įvairiose gyvenimo srityse.

 

Rūta Matulaitienė, Lietuvos socialdemokratų partijos narė, kandidatė į Mažeikių rajono savivaldybės meres


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius