Partijos laikraštis

    Archyvai

PRADĖTOS VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ PROCEDŪROS SENAMIESČIO PARKO ŽIŪROVŲ TRIBŪNOMS REMONTUOTI IR VIEŠAJAM TUALETUI STATYTI

Pasikeitęs, po renovacijos atjaunėjęs Senamiesčio parkas po truputį tampa mažeikiškių traukos vieta. Čia pramogų randa vaikai ir jaunuoliai, atgaiva jaukioje medžių paunksmėje mėgaujasi mamos su mažyliais, vyresnio amžiaus žmonės.

Senamiesčio parke įrengti klinkerio ir betono trinkelių takai, sumontuoti suoliukai, dviračių stovai, šiukšliadėžės, vaikų žaidimų bei laipiojimo įrenginiai, dviračių aikštelė, šachmatų ir krepšinio aikštelės, pasodinti medžiai, krūmai.

Tačiau mažeikiškiams nerimą kelia tai, kad Senamiesčio parke nėra viešojo tualeto bei riogso aplūžusios žiūrovų tribūnos. Pastarosios buvo paliktos gyventojams prašant – Savivaldybė klausė nuomonės ir absoliuti dauguma skambinusių, rašiusių teigė, kad būtina išsaugoti senąsias tribūnas, žinoma, jas sutvarkant.

Informuojame, kad Mažeikių rajono savivaldybės administracija pradėjo viešųjų pirkimų procedūras Senamiesčio parko žiūrovų tribūnoms remontuoti ir viešajam tualetui statyti. Ne ilgiau kaip po keturių mėnesių tribūnos jau turėtų būti suremontuotos, tualetas pastatytas.

Iki to laiko Senamiesčio parke stovės biotualetai. UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“ direktorius Andrius Noreika garantavo, kad liepos 18 d., penktadienį, biotualetai jau bus pastatyti.

Beje, įėjimas į Senamiesčio parką atrodys kur kas jaukiau, kai pastatytoje konstrukcijoje sužels vijokliai. Parkas bus stebimas vaizdo kameromis.


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius