Partijos laikraštis

    Archyvai

Rugsėjo 1-oji mažoje mokykloje – džiaugsmas ir nerimas

Rugsėjo 1-ąją Mažeikių rajono savivaldybės meras, Lietuvos socialdemokratų partijos Mažeikių skyriaus pirmininkas Antanas Tenys dalyvavo Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos Mokslo ir žinių šventėje. Šiai mokyklai vadovauja socialdemokratė Rima Širvinskienė.
A. Tenys džiaugėsi M. Pečkauskaitės vidurinės mokyklos pasiekimais, garsinančiais mokyklą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Pedagogams, mokiniams, jų tėveliams linkėjo sėkmingos, pilnos mažų kasdienių laimėjimų ir didelių pergalių, prasmingų darbų ir pasitikėjimo savimi kelionės į žinių ir mokslo šalį.
„Linkiu visiems gražios Mokslo ir žinių dienos, sklandaus bendradarbiavimo ir sėkmingų mokslo metų, kupinų geros nuotaikos, naujos patirties bei įdomių atradimų“, – sakė meras bei Mažeikių socialdemokratų vadovas.
Židikų M. Pečkauskaitės vidurinės mokyklos direktorė R. Širvinskienė prisipažino neramiai laukusi Rugsėjo 1-osios.
„Širdis spurda skaičiuojant jus, susirinkusius į mūsų mokslo šventovę. Džiaugiuosi dėl kiekvieno mūsų mokyklą pasirinkusio vaiko. Dėkoju tėveliams, patikėjusiems savo brangiausią turtą mūsų pedagogams. Mūsų mokyklos bendruomenė pasiruošusi padaryti viską, kad jūsų vaikams čia būtų gera, jauku ir saugu, jie gautų puikios kokybės žinias“, – kalbėjo mokyklos direktorė.
Pasak socialdemokratės, pastaruoju metu, laukdami naujų mokslo metų pradžios, mažų mokyklų pedagogai išgyvena dvejopus jausmus: džiaugsmą ir nerimą.
„Džiaugiamės, kad vėl sutiksime pasiilgtus vaikus. O ir mokytojui didžiausia dovana, kai vaikas sako, kad per vasarą pasiilgęs, jog jam mokykloje jauku ir gera. O nerimaujame dėl ateisiančiųjų mokytis skaičiaus. Mane stebina šalies valdžios požiūris: nuolat mažėjant vaikų skaičiui, yra didinamas mokinių skaičius klasėse. Akivaizdus Vyriausybės siekis uždarinėti mokyklas! O tai reiškia, kad mokytojai išmetami į gatvę, vaikas išplėšiamas iš jam įprastos aplinkos. Žmogus nebėra vertybė! Į vaiką nežiūrima kaip į augantį pilietį, bet kaip į komercijos objektą“, – savo ir kolektyvo išgyvenimais dalijosi direktorė.
Židikų M. Pečkauskaitės mokyklos direktorė dėkojo Savivaldybės merui A. Teniui, Savivaldybės administracijos direktoriui, socialdemokratui Broniui Kryžiui, kad neskuba uždarinėti mokyklų, supranta, jog kuo mažesnis žmogus, tuo jam svarbiau būti arčiau namų.


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius