Partijos laikraštis

    Archyvai

Savivaldybės tarybos nario D. Jarmantavičiaus atsakas skeptikams – lėšos kelių priežiūrai ir plėtrai

Kovo 31 d., ketvirtadienį, Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narys, Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko patarėjas susisiekimui Darius Jarmantavičius pranešė Mažeikių rajono savivaldybės merui Antanui Teniui ilgai lauktą žinią – vakar, kovo 30 d., LR susisiekimo ministro įsakymu buvo patvirtintos Kelių plėtros ir priežiūros finansavimo lėšos. Mažeikių rajono savivaldyb…ei skirta 1 132 800, 00 eurų. Būtent tokia nemaža suma skirta mūsų rajono savivaldybei D. Jarmantavičiaus rūpesčio dėl Mažeikių rajono infrastruktūros dėka.
Lėšos paskirtos:
1. Projektui „Valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 164 Mažeikiai–Plungė–Tauragė ruože
nuo 2,25 km iki 2,34 km, kuris sutampa su Mažeikių miesto Sedos gatve, esančios sankryžos su Mažeikių miesto Pavenčių gatve rekonstravimas į žiedinę sankryžą“ finansuoti – 323 300 eurų;
2 Pėsčiųjų ir dviračių takui Mažeikių miesto Laisvės gatvėje nuo Vydūno gatvės iki Algirdo gatvės, kuri sutampa su valstybinės reikšmės krašto keliu Nr. 170 Mažeikiai–Skuodas, rekonstruoti – 200 000 eurų;
3. Automobilių stovėjimo aikštelei ties Mažeikių miesto Pavenčių gatve, kuri jungiasi su
valstybinės reikšmės krašto keliu Nr. 164 Mažeikiai–Plungė–Tauragė, įrengti – 125 800 eurų;
4. Projektui „Viaduko per geležinkelį valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 170
Mažeikiai–Skuodas 1,12 km ir prieigų, sutampančių su Algirdo gatve, bei Vakarų, Gamyklos gatvių ir Algirdo gatvės sankryžų Mažeikių mieste statyba“ parengti – 483 700 eurų.
„Galbūt visi tie iki šiol daryti ir toliau daromi darbai dėl Mažeikių rajono yra atsakas kai kuriems mūsų savivaldybės politikams, linksniuojantiems mane dėl posėdžių nelankymo. Susidaro įspūdis, kad Taryboje yra politikų, kurie vis dar vadovaujasi iš sovietmečio užsilikusiu planinės ekonomikos suvokimu: atėjau, pašnekėjau, išėjau, o kokie rezultatai – ne mano reikalas. Kalbėti visi mokame, bet reikia kažką ir padaryti“, – įsitikinęs Ministro Pirmininko patarėjas D. Jarmantavičius.

LSDP Mažeikių skyriaus informacija


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius