Partijos laikraštis

    Archyvai

Seimo LSDP frakcijos pranešimas

 

Socialdemokratai kreipiasi į Prezidentę dėl sumažintos ES paramos Lietuvai

Seimo socialdemokratai susirūpinę, kad numatoma sumažinti Europos Sąjungos paramą Lietuvai, todėl kreipiasi į Lietuvos Respublikos Prezidentę, siūlydami sušaukti skubų Vyriausybės pasitarimą dėl finansinės perspektyvos. „2014-2020 m. ES paramos apkarpymas gali siekti 14 proc., o tai sudaro daugiau nei 1 mlrd. litų, o mes nematome jokio susirūpinimo nei iš valdančiosios daugumos Seime, nei iš Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus“, – sako Seimo opozicijos lyderis Algirdas Butkevičius.

Socialdemokratai pastebi, kad tai ne vieninteliai Lietuvos finansiniai praradimai: Lietuva gali netekti 0,5 milijardo eurų Ignalinos atominės elektrinės uždarymui planuotų lėšų. Pasiekė žinios ir dėl jau sustabdytos 163 milijonų eurų paramos dabar vykdomiems projektams, nes jie sukėlė abejonių ES kontroliuojančioms institucijoms.

„Tokia situacija tikrai verčia sunerimti, todėl prašome Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės imtis iniciatyvos ir pareikalauti situacijos įvertinimo bei Vyriausybės atsakomybės“, – teigia Seimo LSDP frakcijos seniūnė Irena Šiaulienė.

Socialdemokratų nuomone, dėl susiklosčiusios finansinės situacijos kaltas valdančiosios daugumos ir Vyriausybės neveiklumas, nes pastarųjų dienų politinės aktualijos rodo, kad valdančiųjų prioritetų sąrašo pirmoje vietoje – politinių skandalų kūrimas ir aktyvus dalyvavimas juose. 

Seimo LSDP frakcijos informacija

Atstovė spaudai Auksė Kontrimienė

Tel. 8 (5) 2396327, 865292009


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius