Partijos laikraštis

    Archyvai

SODŲ G. TRIKAMPIO SKVERELIS – VĖL JAUNAS

Mažeikių rajono savivaldybė mažeikiškius ir miesto svečius kviečia tokio išties gražaus auksinio  rudens dienas turiningai praleisti atnaujintame Sodų g. trikampio skvere.

„Ši poilsio vieta yra patraukli ir pamėgta miestiečių. Čia galima ne tik ramiai pailsėti prisėdus ant suoliuko, bet ir sportuoti – praėjusiais metais buvo pastatyti lauko treniruokliai, kuriais mielai naudojasi gyventojai“, – kviečia Mažeikių rajono savivaldybės meras, Lietuvos socialdemokratų partijos Mažeikių skyriaus pirmininkas Antanas Tenys.

Savivaldybės meras tikisi, kad šiame skverelyje mažeikiškiams bus ne tik patogu, bet ir saugu. Nors Sodų g. trikampio skveras yra stebimas vaizdo kamera, A. Tenys asmeniškai kreipėsi į Mažeikių rajono policijos komisariato vadovus prašydamas, kad čia būtų sustiprintas policijos budėjimas.

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos užsakymu, UAB „Naujieji ženklai“ šiame skvere sumontavo 22 suoliukus ir vienuolika naujų šiukšliadėžių. Atliktų darbų vertė – 27 817,90 Lt (8056,62 Eur). Lėšos suoliukams ir šiukšliadėžėms sumontuoti skirtos iš Mažeikių rajono savivaldybės Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos.

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Statybos ir remonto skyriaus vedėjas Arūnas Knystautas pasidžiaugė, kad greitai šią poilsio vietą gyventojai ir miesto svečiai galės pasiekti nauju dviračių taku.

Nuo rugsėjo 1 d. Mažeikių rajono savivaldybės administracija ir UAB „Hidrotechniniai statiniai“ pasirašė rangos darbų sutartį, kurią įvykužius, dviratininkai nuo Žemaitijos gatvės, pasukę į Sodų gatvę, lengvai pasieks Sodų g. trikampio skverą. Lėšos šiems darbams atlikti taip pat skirtos iš Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos.

Mažeikių seniūno pavaduotojo Alfredo Valančiaus teigimu, šiemet Sodų g. trikampio skvere taip pat buvo atlikti šie darbai: Seniūnijos lėšomis padarytas ištisinis suoliukas pagal pagrindinį skvero taką; suremontuotas šachmatų namelis – jam buvo sutvirtintas stogas, suvirinti sienų strypai; pastatytas biotualetas; suremontuotos dvi šiukšliadėžės prie šachmatų lošimo lentos; išvalytas skvero fontano dugnas, išvežtos žemės ir šiukšlės. Taip pat buvo pakeistas sudegęs fontano siurblys, suremontuotos vaikų žaidimo aikštelės supynės bei atvežta 10 m³ smėlio.

„Seniūnijos darbuotojų pastangomis skvero teritorija yra nuolat prižiūrima: renkamos šiukšlės, šluojami pėsčiųjų takai, ravimi gėlynai, karpomi krūmai. Šiemet jau 10 kartų šienauta žolė, bendras nušienautas plotas siekia 33 hektarus“, – atliktus darbus vardija A. Valančiaus.

LSDP Mažeikių skyriaus informacija


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius