Partijos laikraštis

    Archyvai

V. Blinkevičiūtė suvažiavime perrinkta Socialdemokratų partijos pirmininke

2023 m. gegužės 27 d. Vilija Blinkevičiūtė perrinkta opozicinės Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininke dar vienai dvejų metų kadencijai.

„Lietuvos žmonėms kaip niekad reikia dėmesingos kasdienėms problemoms, nearogantiškos ir socialiai teisingos politikos. Man yra iššūkis ir didžiulė garbė dirbti partijos pirmininkės pareigose, tarnauti valstybei ir jos žmonėms“ – suvažiavime kalbėjo partijos pirmininkė. 

Taip nusprendė šeštadienį Vilniuje balsavę LSDP suvažiavimo delegatai. LSDP suvažiavimas patvirtino ir V. Blinkevičiūtės pavaduotojų komandą.

Partijos vicepirmininkų pareigose dirbs: Seimo narė Rasa Budbergytė, Alytaus meras Nerijus Cesiulis, Birštono merė Nijolė Dirginčienė, Vilniaus rajono meras Robert Duchnevič, politologas Liutauras Gudžinskas, Seimo narė Orinta Leiputė, Akmenės meras Vitalijus Mitrofanovas, Europos Parlamento narys Juozas Olekas, Seimo narys Gintautas Paluckas, Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius, Seimo narė Dovilė Šakalienė ir Prienų savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė.

Partijos skyriai į LSDP vadovus buvo iškėlę V. Blinkevičiūtės, europarlamentaro Juozo Oleko ir Jonavos mero Mindaugo Sinkevičiaus kandidatūras, tačiau pastarieji du atsisakė varžytis dėl lyderio posto.


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius