Partijos laikraštis

    Archyvai

Vilniaus universitete pristatytas LSDP rinkimų programos projektas

 

2016 m. gegužės 19 d., Vilnius. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslo instituto (TSPMI) bendruomenei Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) pristatė 2016 – 2020 metų rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą programos projektą. Jame atsispindi pastarųjų ketverių metų Vyriausybės ir Seimo daugumos darbų tęstinumo tendencija bei ateinančių ketverių metų socialdemokratinės politikos Lietuvai vizija.

 

Programos projektą akademinei bendruomenei pristatė socialdemokratai, Seimo vicepirmininkas ir LSDP rinkimų štabo vadovas Algirdas Sysas, Vilniaus vicemeras Gintautas Paluckas ir Vyriausybės vicekancleris Rimantas Vaitkus. Diskusiją moderavo VU TSPMI direktorius Ramūnas Vilpišauskas.

 

Pasak programos gaires pateikusio Rimanto Vaitkaus, LSDP yra gilias vertybines tradicijas turinti partija, Lietuvoje gyvuojanti jau 120 metų, o pagrindinėmis socialdemokratų vertybėmis ir toliau lieka laisvė, solidarumas, socialinis teisingumas ir lygios galimybės.
„LSDP veiklos tikslai ateinantiems metams – stipraus visuomenės viduriniojo sluoksnio sukūrimas ir tolesnis socialinės atskirties mažinimas, gerėjanti šeimų finansinė padėtis, augantis gimstamumas ir vis stiprėjantis šalies saugumas“, – pabrėžia Vyriausybės vicekancleris.

 

Algirdas Syso teigimu, artėjančių Seimo rinkimų socialdemokratų programa yra atvira partiečių ir visų pasiūlymams. „Gyventojai galės teikti pasiūlymus šiam programos variantui ir elektroniniu būdu, ir per susitikimus su partijos nariais, o galutinis socialdemokratų rinkimų programos variantas turėtų būti patvirtintas rugpjūtį“, – sako LSDP rinkimų štabo vadovas.

 

Lietuvos socialdemokratų partijos 2016–2020 metų rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą programos projektą galite rasti čia:http://lsdp.lt/lsdp-rinkimuose/rinkimai-i-seima.

 


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius