Partijos laikraštis

    Archyvai

DALYVAVO KINO SALĖS ATIDARYME

Rugsėjo 12 d. Mažeikių rajono savivaldybės mero patarėjas, socialdemokratas Algimantas Čepys dalyvavo Vydūno gatvėje įsikūrusio Kino klubo „Pirmas kadras“ salės atidaryme bei lietuviško istorinio dokumentinio-vaidybinio filmo „Radviliada“ peržiūroje.

Renginyje dalyvavo Lietuvos ūkio viceministras Marius Skarupskas. VšĮ „Pirmas kadras“ vadovei Brigitai Kateilienei bei jos bendražygiams viceministras linkėjo neprarasti entuziazmo, neišsigąsti iškilsiančių problemų.

„Niekada negalvojau, kad važiuosiu žiūrėti kino filmą į Mažeikius, ir tuo labai džiaugiuosi, – juokavo M. Skrupskas. – Reikėjo turėti daug drąsos ir užsispyrimo, kad ryžtis atidaryti šią kino salę. Šaunuoliai! Linkiu daug fantazijos ir nepabūgti vietinių bambeklių“.

Socialdemokratas A. Čepys taip pat džiaugėsi, kad kinas atėjo į Mažeikius. Pasak jo, kinas buvęs nemažas Savivaldybės rūpestis.

„Nors kinas nėra savivaldos tiesioginė funkcija, tačiau kultūriniam kontekstui reikalingas. Ne kartą siūlyta verslui, bet jis liko abejingas. Džiugu, kad kinas pagaliau atėjo į Mažeikius. Tikimės bendradarbiavimo“, – kalbėjo A. Čepys.

Mero patarėjas, ūkio viceministras bei kino salės šeimininkai perkirpo simbolinę kino salės atidarymo juostą.

VšĮ „Pirmas kadras“ steigėjai – Brigita Kateilienė, Giedrė Kazlauskytė, Arūnas Murauskis – yra LRT televizijos ir Lietuvos darbo biržos „Duokim šansą“ projekto dalyviai.

Nuotr. autorius – Kazys Paulauskas.

LSDP Mažeikių skyriaus informacija


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius