Partijos laikraštis

    Archyvai

Jaunimas

 

 

 

 

 

 

Mažeikiuose labai aktyvus socialdemokratinis jaunimas, veikiantis ir Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos skyriaus ir nepriklausomos asociacijos rėmuose.

 

Mažeikių socialdemokratinis jaunimas yra bene aktyviausia jaunimo organizacija rajone, pati rengianti ir prisidedanti prie tokių renginių kaip „Mūsų širdelės Jums“, „Street workout“ (Gatvės atletika), „Darom“, Gatvės muzikos diena, „Nes myliu Mažeikius“ ir t.t. Dalyvauja sąskrydžiuose, mokymuose, išvykose į užsienį, visuomeninėse akcijose, susitikimuose su politikais, visuomenės veikėjais.

 

Jaunimas maloniai bendradarbiauja su visomis aktyviomis Mažeikių jaunimo (ir ne tik) organizacijomis, yra Mažeikių rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių visuomeninių organizacijų asociacijos „Apskritas Stalas“ bei Mažeikių rajono NVO asociacijos narys.

 

Jaunimo gretose yra mokyklų moksleivių prezidentų, aktyvo narių, kitų organizacijų lyderių, bei tiesiog aktyvaus jaunimo.

 

LSDJS Mažeikių skyriaus nariu galit tapti kiekvienas, kuriam nesvetimos socialdemokratinės vertybės, ir yra ne jaunesnis kaip 14 m. ir ne vyresnis nei 35 m. (imtinai).

 

Rajono socialdemokratiniam jaunimui vadovauja Dovydas Baublys. Pirmininko pavaduotojai – Rimvydas Jucius ir Karolis Kniežauskas. Valdybos narės – Eglė Vaitkuvienė ir Erika Baublytė. Skyrius turi ir Garbės pirmininkus, tai Laurynas Jonauskas ir Linas Jonauskas.

 

Susidomėję jaunimiečių veikla, turėtų parašyti asmeninę žinutę į skyriaus Facebook puslapį, rašyti mazeikiai@jaunimieciai.lt arba kreiptis kitais puslapyje nurodytais kontaktais.

LSDP Mažeikių skyrius