Partijos laikraštis

    Archyvai

„Knygų mugėje“ – socialdemokratų stendas

 

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vasario 23 – 26 dienomis vyks tradicinė ir jau tryliktoji knygų mugė. Pirmą kartą tarp daugybės mugės dalyvių parodoje šiemet yra ir Lietuvos socialdemokratų partijos stendas. LSDP stende naujos ir jau anksčiau partijos bičiulių išleistos knygos.

Lankytojų dėmesiui pateikta neseniai išleista trečioji šviesaus atminimo Juozo Palionio kūrybos knyga „Pasidalinkime mintimis“. Tai įvairių žanrų – eilėraščių, miniatiūrų, epigramų, aforizmų – rinkinys, kupinas Juozui Palioniui būdingo nuoširdumo ir tikrumo.

Stende jau didelio atgarsio sulaukusi Stasio Jakeliūno knyga „Lietuvos krizės anatomija“. Autoriaus manymu, knyga tikrai nėra skirta ekonomikos ar finansų profesionalams. Knyga parašyta suprantamai, iliustruota diagramomis ir linksmais piešiniais. Knygos priešlapiuose pateikiami Lietuvos ekonomistų, finansų ekspertų bei politikų – A. Butkevičiaus, R. Dargio, V. Geralavičiaus, K. Glavecko, G. Kirkilo, A. Maldeikienės, G. Nausėdos, R. Rudzkio, R. Valatkos, I. Šimonytės – komentarai, vertinantys šios knygos svarbą.

Algirdo Butkevičiaus ir Juozo Bivainio monografija „Nacionalinio biudžeto išlaidų planavimas“. Monografijoje pristatomas originalus nacionalinio biudžeto išlaidų planavimo modelis, aprėpiantis visą planavimo darbų ciklą, kurio planinių sprendimų parengimas grindžiamas kiekybiniais metodais, modelio komponentų ryšiai – integruota duomenų baze, orientuojantis į vartotoją, dirbantį šiuolaikių informacinių technologijų terpėje.

Tarp naujienų: Jono Rudoko knyga „Lietuvos istorijos legenda: apie akademiką Juozą Jurginį. Tai apybraiža apie vieno žymiausių mūsų mokslininkų gyvenimą ir veiklą, išleista jo vyriausiojo sūnaus Juliaus Jurginio rūpesčiu.

Taip pat pristatoma neseniai pasirodžiusi socialdemokratės teisininkės Nijolės Vaitavičienės knyga „Temidės pinklėse“ bei lietuvių poetų eilėraščių rinkinys „Nors tegu truputį Kalėdos turi būti“, kurio sudarytojas – Algirdas Meškauskas.

Stende galima rasti Gedimino Ilgūno, Česlovo Juršėno, Juozo Oleko, Stepono Kairio fondo ir kitų leidinių.

Daugiau informacijos Algirdas Meškauskas, tel. 8 698 48660 


Komentarai išjungti.

LSDP Mažeikių skyrius